top of page

Hydrafacial Cilt Bakımı

Hydrafacial Cilt Bakımı, cilt yenileme, leke ve akne tedavisinde kullanılan bir işlemdir. Vakum yöntemiyle çalışan Hydrafacial cihaz, tamamen acısız ve ağrısız bir uygulamadır. Hydrafacial, cilt temizliği yaparken aynı anda gençleştiren ve ciltteki problemleri gideren bir antiaging bakım sistemidir.

Son derece kolay bir işlem olan Hydrafacial ağrı hissedilmeden uygulanır. Uygulamaya geçmeden önce kişilerin cilt tipi analiz edilir ve yapılan analizler sonucunda doğru ürünler ve solüsyonlar kullanılarak cilt temizlenir.

Bu işlem sonrasında cilt yüzeyi ve gözenekler yumuşatılır ve vakum yardımıyla cilt temizlenmeye başlar. Temizlenen cilt tercih edilen solüsyonlarla beslenir ve nefes alması sağlanır. Cilde verilen solüsyon içerisinde kolajen yapıyı harekete geçiren hyaluronik asit bulunur. Bu asit cildin onarılmasına ve yenilenmesine yardımcı olur.

Hydrafacial son aşamada ise led tedavisi uygulanır ve gözenekler sıkı hale gelir. Hydrafacial mevsim geçişlerinde cildi olumsuz hava koşullarına karşı başarılı bir şekilde korur ve nem dengesini sağlar.

medikal-cilt-bakimi-nedir-min.jpg
bottom of page